Etiket Siparişi

  JÜPİTER BARKOD TEKNİK SERVİS

          Barkod sektörüne atılım yaptığımız tarihten itibaren teknik destek sunmaya başlamıştık. Sektördeki firmalardan farklı olarak satmış olduğumuz barkod makinalarının teknik destek hizmetinide sunarak bu alanda müşterilerimizin memnuniyeti doğru işi yaptığımızda bize temenniyet vermiştir. 

          Teknik servis bölümümüzde 4 uzman teknisyen ve bu bölüme tahsis edilmiş 4 ayrı araç mevcuttur. Hizmet anlayışımız gereği müşterilerimizi uğraştırmadan, destek vermeye müşterilerimize gidiyor yada arızalı cihazı tamir-onarım ve bakımını yaptıktan sonra en hızlı şekilde teslimatını gerçekleştiriyoruz. 

          Satışını yaptığımız barkod - etiket yazıcılar, barkod okuyucular ve el terminallerinin teknik desteğini müşterilerimizle yaptığımız yıllık sözleşmeler ile bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Bu bölüm bizim için tamamen müşteri memnuniyetini arttırmak için hizmet vermeyi amaçlayan kâr amacı gütmeyen bir bölümdür.

          Sizde şirketinizin arızalı, onarımı yapılması gereken cihazlarınız için yada barkod sektörü hakkında herhangi bir konuda teknik destek almak isterseniz bu sayfadan bir teknik servis talep formu oluşturabilirsiniz.

  TEKNIK SERVIS FOTOĞRAFLARI