Etiket Siparişi

  HAKKIMIZDA

          Jüpiter Barkod 1995 yılında kurulmuş olup; konusunda uzman ve profesyonel kadrosuyla baskılı – baskısız etiket üretimi, barkod yazıcı, japon akmaz – ribbon, orjinal - muadil kartuş toner, ofis kırtasiye malzemeleri, ofis gıda & temizlik sarf malzemeleri satışı ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini vermektedir.
          JB "müşteri odaklılık ilkesi" doğrultusunda müşterilerine hızlı, sürekli ve optimum çözümler sunmayı hedeflemiş ve bu doğrultuda 2014 yılında bayileşme sürecini başlatmıştır. 2015 yılına geldiğimizde kağıt tüketimini aylık ortalama 1.000.000 m2 üzerine çıkardı.2015 yılında yönetim kurulu karar ile JÜPİTER BARKOD KIRTASİYE A.Ş olarak devam etme kararı almıştır.
          Bugün Türkiye genelinde 11 bayi (8 mağaza) ve 1 genel merkez olmak üzere toplam 12 lokasyonu ve 87 personel ile müşterilerine ulaşmaktadır.
   
          Önce sizi dinliyor, talebiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için optimum çözümler sunuyoruz. Zamanınız değerli ve biz bunun farkındayız, bu nedenle size söz verdiğimiz süre içinde taleplerinizi karşılıyor gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz.
  İşleri küçük veya büyük şeklinde ayırmadan her müşteriye aynı özen ve güler yüzle hizmet veriyoruz. En önemlisi yaptığımız işin herzaman arkasında duruyor, satış sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an gerek uzaktan, gerekse yerinde müdahaleyle teknik destek sağlıyoruz.
       
         "  Biliyoruz ki gerçek başarı yapılan iş sayısı değil, aldığı hizmet sonrası memnun ayrılan ve iyi referans verebilen müşteri sayısıdır. "
   
         Bu amaçla; konusunda uzman satış ve teknik kadrosu, profesyonel ve takım çalışmasına yatkın, çağdaş ve analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışıyla müşterilerine optimum çözümler sunan 'Jüpiter Barkod' Barkod ve etiket sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiştir.
   
        Gelişme ve yenilenmekten ödün vermeden her şeyden önce kalite ve memnuniyet anlayışıyla yoluna devam eden şirketimiz, siz değerli aile fertleriyle geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.
   

  Saygılarımızla 

  JÜPİTER BARKOD & KIRTASİYE A.Ş.