Etiket Siparişi

  JÜPİTER BARKOD ETİKET İMALATI BÖLÜMÜ          Etiket imalat birimimiz 2000'li yılların başında faliyetine başladı. Başlangıcında boş etiket imalatı yaparak görevini icra eden bu birim, 2013 yılında toplamda bir bölüm daha oluşturarak baskılı etiket imalatı alanına da hızlı bir giriş yaptı. 

          Baskılı etiket bölümünde 15, Boş etiket'de ise 10 personel ile etiket imalatı yapılmakta  bu personel kadrosuyla aylık ortalama etiket işleme kapasitesi 500.000 m2 ye ulaşmıştır.

        Jüpiter Barkod etiket imalatında müşterilerin talebine göre çeşitli kullanım alanlarına göre etiketler üretilebilir. Farklı ölçüler ve farklı yapışma derecesine, farklı kağıt türlerinden farklı sarım modellerine kadar çeşitli etiketler üretilmekte ve müşteri memnuniyeti bu alanda sağlanmaktadır. 

          Baskılı etiket sektöründe de ileri düzeyde ticari hacmi olan tekstil, kozmetik, kimya, gıda sektörleri başta olmak üzere daha bir çok sektörde bulunan müşterilerine etiket üreten imalat birimimiz halen hızlı bir şekilde personel ve ekipman gücünü artırarak müşterilerinin isteklerine hızlı cevap vermeye çalışmaktadır.

   

  ETIKET İMALATI FOTOĞRAFLARI