Etiket Siparişi


  BASKISIZ ETIKET - İLGİLİ ARAMA KELİMELERİ


  BASKISIZ ETIKET NEDİR?


  Barkod Etiketi Nedir ve Nasıl Yapılır

  Ürünlerinizin barkodlu olmasını istiyor ve aynı ambalajı birden çok ürüne kullanıyorsanız ve elinizde barkodsuz ambalajınız varsa veya üretim tarihi, son kullanma tarihi, seri no, içerik, barkod, ürün adı vb değişken bilgileri içeren etiketlerin basmak istiyorsanız termal (ısı ile baskı) termal transfer (ribon ile baskı) yapabilen yazıcılardan birinin tercih edilmesi gerekmektedir.
  .Etiket işlemleri için aşağıdaki adımların izlenmesi gerekmektedir. ...

  .Etiket içeriği ve tasarımının kararlaştırılması 
  .Etiketin tasarımına uygun olarak boyutuna karar verilmesi 
  .Etiket boyutu ve miktarına uygun olarak yazma kapasitesinin hesaplanması, baskı metodunun seçilmesi 
  Kriterlere uygun doğru yazıcının seçilmesi.

  Ürünleri Etiketlemek Mümkün Değilse
  Eğer ürün etiketleme yapılmayacak kadar ufak veya birim fiyatı düşük ürünler ise, ürün kodunu içeren etiketi, ürünün bulunduğu raf, dolap, çekmece üzerine de yapabilirsiniz. Örneğin civata, çivi, fener ampulü gibi malzemeleri etiketlemek son derece zor ve maliyetli olabilmektedir. Bunun için bu tür ürünler, tuttuğunuz paket, çekmece, raf gibi yerlere ürün etiketini yapıştırabilirsiniz. Bu durumda stoğa giriş/çıkış işleminde bu barkod okuturularak işlem yapılabilir.

  Herşeyi biz hallediyoruz!

  Ürünlerinize ait etiketleri basmanız için gerekli barkod yazıcısını ribonu ve etiketi bizden temin edebilirsiniz. Bu sayede biz ürünü iş yerinize kadar teslim eder kurulumunu yapar ve size etiket- ürün hakkında ayrıntılı kullanım bilgisini sunarız. En ufak sorunda barkod yazıcı teknik servis ekibimiz yanınızda!

  Etiketlerinizin ölçüsü ve şekli konusunda size yardımcı olabilir ve uzman ekibimiz yardımıyla size istediğiniz tasarımı bulma konusunda destek olabiliriz!